Ozonowanie w Łodzi i okolicznych miejscowościach

Jako profesjonalna firma zajmująca się praniem tapicerek meblowych oraz samochodowych, oprócz wspomnianych usług mamy do zaoferowania jeszcze najbardziej skuteczną metodę dezynfekcji, czyli ozonowanie. Jest to niezwykle skuteczny sposób odkażania, który całkowicie niszczy drobnoustroje oraz ich formy przetrwalnikowe we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. Ogromną zaletą świadczonej przez nas usługi ozonowania na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości jest możliwość dotarcia ozonu do nawet najbardziej niedostępnych miejsc (gaz przenika w nawet najtrudniejsze zakątki). Oprócz tego ozon nie wpływa negatywnie na sprzęt i wyposażenie pomieszczenia, w związku z czym usługa może zostać wykonana szybko i kompleksowo. To jeszcze nie wszystko! Ozonowanie nie tylko niszczy drobnoustroje i bakterie, ale też odświeża powietrze przez co całkowicie likwiduje nieprzyjemne zapachy. Jeszcze się zastanawiasz dlaczego warto zdezynfekować Twoje mieszkanie, dom lub biuro? Sprawdź dlaczego ozon jest tak skuteczny:

  • Likwiduje wszystkie drobnoustroje oraz ich formy przetrwalnikowe.
  • Odświeża powietrze.
  • Usuwa nieprzyjemne zapachy.
  • Dociera do nawet najtrudniejszych zakątków.
  • Nie wpływa negatywnie na sprzęt oraz wyposażenie pomieszczenia.

Zastanawiasz się ile kosztuje ozonowanie w Łodzi? Sprawdź nasz CENNIK!

Ozonowanie Łódź

Czym jest ozonowanie i czy jest ono skuteczne?

Ozonowanie to jedna z najskuteczniejszych metod odkażania bez użycia środków chemicznych. W tym wypadku środkiem biobójczym jest czysty ozon, czyli gaz o niezwykle silnych właściwościach odkażających. Jest to więc metoda w pełni ekologiczna, umożliwiająca skuteczną dezynfekcję pomieszczeń, w których na co dzień przebywają osoby. Jedną z największych zalet ozonowania jest skuteczne usuwanie nieprzyjemnych zapachów, a nie ich maskowanie. Jest to metoda sprawdzająca się zwłaszcza w pomieszczeniach, w których w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna oraz sterylność.

Czy ozonowanie jest skuteczne?

Dezynfekcja za pomocą ozonu została przebadana naukowo, i według tych badań jest to metoda 50 krotnie skuteczniejsza oraz 3000 razy szybsza niż działanie chloru. Warto więc skorzystać z naszych usług ozonowania na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości, aby znacząco zmniejszyć ryzyko zachorowań związanych z obecnością wirusów i grzybów.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszą usługą prania tapicerki samochodowej, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt!